kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowiGdzie po kredyty samochodowe? Do Banku Nordea!

07.06.2011

Rynek kredytów samochodowych w Polsce nie jest szczególnie mocno rozbudowany, niemniej kredyty tego rodzaju można znaleźć w wielu bankach funkcjonujących w Polsce. Niedawno portal TotalMoney.pl zestawił kredyty oferowane aktualnie przez banki. Na wysokim trzecim miejscu znalazł się Nordea Bank Polska, w ramach kategorii szczegółowej: auta używane, czwarte miejsce zajął natomiast w kategorii kredytów na zakup nowego samochodu.


czytaj całość »

Kredyt samochodowy w Lukas Banku ze zniżką promocyjną

12.01.2010

Lukas Bank oferuje swoim klientom atrakcyjny kredyt samochodowy z promocyjną zniżką. Promocja obowiązuje od dnia 4 stycznia 2010 roku, w okresie trwania promocji klienci zainteresowani zaciągnięciem tego rodzaju kredytu mogą liczyć na uzyskanie go z obniżoną znacznie, bo aż o 50 procent prowizją. Z promocji mogą skorzystać ci klienci, którzy zdecydują się równocześnie na założenie w Lukas Banku konta osobistego albo firmowego.


czytaj całość »

Getin Bank wciąż liderem na rynku kredytów samochodowych

28.12.2009

Kredyty samochodowe w Getin Banku od dawna cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Bank cieszy się pozycją lidera w tym sektorze rynku kredytowego, tak jest również teraz, wyniki Getin Banku po trzecim kwartale 2009 roku jednoznacznie wskazują na to, że Bank nadal może się pochwalić pozycją lidera.


czytaj całość »

Kredyty samochodowe w Alior Banku

15.10.2009

Alior Bank kończy prace, których celem jest rozszerzenie katalogu dostępnych produktów – za kilkanaście dni klienci Alior Banku będą w związku z tym mogli korzystać z zupełnie nowego rodzaju kredytów, które dotąd nie znajdowały się w ofercie Aliora – będą to cieszące się zawsze dużą popularnością kredyty samochodowe.


czytaj całość »

Kredyt samochodowy w Invest-Banku

20.07.2009

Invest-Bank oferuje atrakcyjny kredyt samochodowy – w ramach kredytu środki można przeznaczyć nie tylko na samochód osobowy, ale również na innego rodzaju środki transportu, na przykład: skutery, motorowery, quady, motocykle, czy też przyczepy. Kredyt może być przyznany zarówno na zakup nowego, jak i używanego już pojazdu, czyli na rynku pierwotnym i wtórnym.


czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>

(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia