kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowiKredyt samochodowy Santander Bank

29.09.2015
Zastanawiajac się nad kupnem nowego samochodu mozna poczekać do wiosny, kiedy tegoroczne modele będa trochę tańsze lub poszukać dobrego kredytu samochodowego i juz przed zima cieszyć się nowym autem - najlepiej takim, któremu i śnieg niestraszny i narty sie zmieszczą i ogrzewanie bedzie sprawnie działać.
czytaj całość »

Kredyty na zakup pojazdów wycofane z oferty Alior Banku

15.11.2012
Alior Bank wycofuje ze swojej oferty kredyty na zakup pojazdów. Według banku – obecna sytuacja na rynku motoryzacyjnym w Polsce nie rokuje najlepiej, o stagnacji można mówić już od wielu miesięcy – w kolejnych nie jest spodziewany żaden nowy trend, który sprzyjałby kształtowaniu się większej dynamiki w tym sektorze rynku.


czytaj całość »

Nowy Volkswagen i Kredyt 50/50 w Volkswagen Bank direct

24.09.2012
Volkswagen Bank direct oferuje atrakcyjne warunki kredytowania zakupu wybranych modeli samochodów. Jedną z atrakcyjniejszych propozycji jest Kredyt 50/50 na nowego Volkswagena.

czytaj całość »

Dobra Pożyczka za zakup auta

21.05.2012

Dobra Pożyczka pozwoli sfinansować na dogodnych warunkach zakup samochodu – w ofercie firmy różne pożyczki, w tym również jedna z popularniejszych, pożyczka gotówkowa, w ramach której można pozyskać środki na zakup samochodu.

Pożyczka udzielana jest na dogodnych warunkach – firma proponuje niskie oprocentowanie, dzięki czemu na zakup samochodu mogą sobie pozwolić osoby, które nie osiągają zbyt wysokich dochodów, np. emeryci, czy studenci. Akceptowane są różne formy zabezpieczeń. Dobra Pożyczka gwarantuje również możliwość skorzystania z długoterminowych pożyczek pod zastaw.


czytaj całość »

Promocja kredytu gotówkowego i samochodowego w BNP Paribas

12.09.2011

BNP Paribas zaprasza do skorzystania z najnowszej promocji, w ramach której popularne kredyty gotówkowe i samochodowe można otrzymać na na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Promocja odbywa się pod hasłem „Zrealizuj swój plan”. Kredyty w promocji są zdecydowanie tańsze w porównaniu z ofertą standardową.


czytaj całość »
      starsze >>>

(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia