kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Większe zainteresowanie kredytami hipotecznymi w mniejszych miejscowościach

10.12.2012
Rośnie zainteresowanie kredytami hipotecznymi w mniejszych miejscowościach? Z ostatnich danych Związku Banków Polskich wynika, że już co trzecia złotówka pożyczana jest na zakup czy remont nieruchomości mieszkalnej w mniejszych miejscowościach. To nowy trend, jeszcze kilka lat temu, szczególnie w okresie boomu kredytowego (rok 2008) zdecydowanie więcej środków pochodzących z kredytów przeznaczanych było na finansowanie nieruchomości w największych aglomeracjach.


czytaj całość »

Nowy program Mieszkanie dla Młodych

04.12.2012
Banki przyjmują ostatnie wnioski o przyznanie kredytu w ramach programu rządowego wsparcia dla osób nabywających swoje pierwsze mieszkanie „Rodzina na Swoim”. Program ostatecznie zostanie zakończony w grudniu 2012 r. W ostatnich tygodniach obowiązywania programu cieszy się on szczególnym zainteresowaniem osób, które chcą dzięki niemu zyskać atrakcyjne warunki spłaty (państwo dopłaca do połowy odsetek miesięcznych przez pierwszych osiem lat spłaty kredytu).

czytaj całość »

Kredyt w ramach programu „Rodzina na Swoim” teraz w promocji w PKO BP

12.11.2012
PKO Bank Polski oferuje kredyt mieszkaniowy w ramach programu rządowych dopłat „Rodzina na Swoim” w specjalnej promocji. Program jest aktualny jedynie do 31 grudnia 2012 roku - do tego czasu można składać wnioski o udzielenie kredytu.


czytaj całość »

„Mieszkanie dla Młodych” zastąpi „Rodzinę na Swoim”

29.10.2012
To już ostatnie tygodnie obowiązywania popularnego programu wsparcia rządowego dla osób nabywających swoje pierwsze mieszkanie – „Rodzina na Swoim”. Program oferowany będzie jedynie do końca grudnia 2012 roku. Co potem? Od pewnego czasu pojawia się trochę informacji na ten temat – teraz już wiadomo – program zostanie zastąpiony innym – „Mieszkanie dla Młodych”.


czytaj całość »

Niższe marże kredytów hipotecznych w Deutsche Banku

02.10.2012
Deutsche Bank obniżył marże kredytów hipotecznych udzielanych w złotych - od teraz marże są niższe o 0,1 i 0,2 pkt. proc., w zależności od wysokości wkładu własnego kredytobiorcy. Kredyty są jeszcze tańsze, dzięki temu, że bank nie pobiera obecnie również prowizji za udzielenie kredytu, zrezygnowano także z opłaty za inspekcję nieruchomości.

czytaj całość »
<<< nowsze             starsze >>>
(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia