kredyty, lokaty karty oferują banki i doradcy finansowi
Najczęściej czytane:

kredyt mieszkaniowy | OPEN FINANCE | pożyczki społecznościowe ING bank Śląski | KREDYTY KONSOLIDACYJNE | Kredyt Gotówkowy | LOKATY | pożyczki chwilówki

Minimalna wysokość wkładu własnego przy kredycie hipotecznym

27.10.2015
Od 1 stycznia 2016 r. wzrasta wymagany minimalny wkład własny do kredytu hipotecznego. Będzie wynosił już 15%. Czy wpłynie to na branżę mieszkaniową? 15% – to nie wydaje się dużo, ale jeśli zamierzamy zaciągnąć po Nowym Roku kredyt hipoteczny w wysokości 350 tys. zł, będziemy musieli wnieść wkład własny równy 52,5 tys. zł.
czytaj całość »

Ulga dla frankowiczów od PiS

15.09.2015
Przyjęta przez Senat ustawa o restrukturyzacji kredytów walutowych trafiła na boczny tor. Pojawiają się jednak doniesienia, że Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje własną koncepcję rozwiązania problemu frankowych zobowiązań. Bankier.pl sprawdza, jak na ratę frankowca mogłoby wpłynąć przewalutowanie kredytu po kursie z dnia podpisania umowy.

czytaj całość »

Kredyty z dopłatą na budowę domów energooszczędnych w ofercie siedmiu banków

13.02.2013
Kredyty z dopłatami na budowę domów energooszczędnych z całą pewnością będą się cieszyły dużym zainteresowaniem – kredyty tego rodzaju w chwili obecnej znajdują się w ofertach siedmiu banków, które podpisały stosowną umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

czytaj całość »

Tańsze kredyty hipoteczne w złotych

13.01.2013
Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami analityków rynku finansowego - oprocentowanie kredytów hipotecznych w złotych spada - jest to spodziewany efekt ostatnich decyzji Rady Polityki Pieniężnej, która zdecydowała się dokonać obniżki stawki WIBOR, będącej podstawową składową oprocentowania kredytu hipotecznego.


czytaj całość »

Kredyty hipoteczne z niskim wkładem własnym nadal popularne

07.01.2013
Banki zdecydowanie mniej chętnie niż kilka lat temu udzielają kredytów hipotecznych, te które są udzielane, nie są już tak różnorodne jak przed 2008 rokiem, wówczas największym zainteresowaniem klientów cieszyły się kredyty hipoteczne we franku szwajcarskim, a nawet w euro, mniej było chętnych do zaciągania kredytów w złotych.


czytaj całość »
      starsze >>>
(c) 2021 dukacik.pl - Wszelkie prawa zastrzeżoneSerwisy finansowe: kredyty, lokaty, konta bankowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia